
Tomaten beignets
Je kan voor dit recept je eigen soezenbeslag maken van bloem, water of melk, boter en eieren maar het is ook kant en klaar te koop
Verwarm de oven op 200 graden. Giet een scheutje olijfolie in een ovenschaal en leg daar de stuken kabeljauw in. Sprenkel er olijfolie over en bestrooi met peper en zout.
Zet 30 minuten in het midden van de oven.
Na 20 minuten zet je een steelpan op het vuur met ongeveer 4 cm olijfolie erin. Stook de olie het.
Knip of pluk van de peterseliesteeltjes de blaadjes en hou apart.
Als de olie heet is schep je voorzichtig met een schuimspaan de helft van de peen in de olie. Je ziet de peen verkleuren naar een roodbruine kleur.
Schep de peen uit de olie en leg op een bord met keukenpapier. Herhaal dit met de andere helft van de wortel.
Als laatste frituur je de peterselie ongeveer 1 minuut en schep je deze ook op een bord met keukenpapier.
Haal de kabeljauw uit de oven. Leg in het midden van een bord een stuk kabeljauw, leg een mooie strook gefrituurde peen op de vis en strooi de gefrituurde peterselie erover.
Lekker met een gebakken aardappel en eventueel een likje mosterd voor bij de vis.
Je kan voor dit recept je eigen soezenbeslag maken van bloem, water of melk, boter en eieren maar het is ook kant en klaar te koop
Als je droge kikkererwten gebrukit moet je deze eerst voorkoken.Gedroogde kikkererwten (bruin of geel maakt niet uit) zet je eerst een nacht te weken in