
Vis in bananenblad
Stomen in bananenblad is lekker en staat ook nog leuk op het bord. Heb je geen stoompan kan je dit ook in de oven maken.
Bieten schillen en in kleine blokjes snijden. Ui pellen en ook in kleine blokjes snijden. In een kom de sherry, azijn, olie en tijm met zout en peper tot een dressing kloppen.
Blokjes biet en ui er doorheen scheppen en 30 minuten laten intrekken.
In een droge koekenpan de pecannoten knapperig roosteren. Citroenpeper en zout naar smaak toevoegen en in een kommetje doen.
Sla wassen, droogmaken en in brede repen snijden. Avocado halveren, pit verwijderen, schillen en in de lengte in plakjes snijden.
Sla over vier borden verdelen. Bietenmengsel midden op de sla scheppen, avocado eromheen leggen en de pecannoten erover strooien en garneren met een stukje haring in dille.
Stomen in bananenblad is lekker en staat ook nog leuk op het bord. Heb je geen stoompan kan je dit ook in de oven maken.
We kennen het allemaal. Je maakt een lekkere verse soep en dan is er een beetje over. Dit is prima te gebruiken om weer een