
Baconshot
Ik kreeg dit recept via een vriend uit Belgie die dit weer heeft opgepikt vanuit America. Dan merk je weer hoe leuk het is om
Verwarm de oven op 180 graden. Snij de helft van de basilicum zeer fijn. Pel de uien en hak er een in hele fijne stukjes. Meng de ui met de pesto, paneermeel en de fijngesneden basilicum.
Snij de andere ui in grove stukken, de basilicum grof en de courgette en tomaten in plakken. Pel de knoflook en snij klein. Zet een koekenpan of wok op het vuur met wat olijfolie. Fruit de knoflook voor 1 minuut. Voeg de ui, basilicum en courgette toe en bak 3 minuten mee. Voeg de tomaat toe en bak nog 1 minuut. Bestrooi royaal met peper en zout.
Schep de groenten in een ovenschaal en leg de visfilets erop. Besprenkel met citroensap en verspreid het pestomengsel erover.
Zet de ovenschaal 25 tot 30 minuten in de oven.
Lekker met gebakken aardappelen of aardappelpuree.
Ik kreeg dit recept via een vriend uit Belgie die dit weer heeft opgepikt vanuit America. Dan merk je weer hoe leuk het is om
Dit is de snelle variant uiensoep. Gewoon van bouillonblokjes en klaar in 20 minuten.
Wie houdt er nu niet van. De oud Hollandse gehaktbal. Dit recept is voor 4 gehaktballen. Wij waren maar met zijn drieën thuis dus er